Razer Multi-layered Fabric | Black
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 900 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross weight | 24 kg |
| Gross width (mm) | 690 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 136 kg |
| Materjal | Multi-layered Fabric |
| Muud funktsioonid | Butterfly Mechanism |
| Net weight | 19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Producer | Razer |
| Tare weight (kg) | 5 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.20493 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |







